Сьогодні, 28 січня 2024 року, минає шоста річниця від дня смерті молодого, красивого, душевного хлопця, земляка – футболіста Андрія ГРИНЯ

Дата: 28.01.2024 10:45

Співчуваю, сумую, пам'ятаю... На жаль, хвороба не вибирає ні вік, ні час. Вона прийшла непомітно, якраз в той момент, коли здавалося, прийшов той час, про що мріяв – останній крок перед підписанням міжнародного контракту з міжнародним клубом, поруч щире кохання… І страшний діагноз - гостра мієлоїдна лейкемія…
За дорученням сільського голови Марини ВІРКО, секретар сільської ради Людмила ІЛЛЯШЕНКО, перший заступник сільського голови Ірина ВЕРНИГОР вшанували пам'ять та поклали квіти до могили нашого земляка, футболіста Андрія ГРИНЯ.
Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Він жив, радів світу, людям, що оточували його. Ми пам’ятаємо АНДРІЯ. Він був талановитим футболістом, який змагався у лавах Борзнянської, Малозагорівської, Плисківської та Київської команд на районних, обласних чемпіонатах з футболу. У наших серцях Андрій назавжди залишиться світлою доброю людиною.
Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким юнака. Сумую разом з вами. Вічна пам'ять.
Зі скорботою, сільський голова Марина ВІРКО.