Проведено тренінги «Скажемо насильству – STOP!» у закладах загальної середньої освіти Плисківської сільської ради

Дата: 24.01.2024 16:59

22 – 24 січня 2024 року начальник відділу освіти, молоді та спорту Алла КРИВЕЦЬ, начальник служби у справах дітей Олена ПИЛИПЕНКО фахівець із соціальної роботи Вікторія ЛЕМІШ провели тренінги «Скажемо насильству – STOP!» у закладах загальної середньої освіти Плисківської сільської ради.
Мета заходів: визначити суть поняття «насильство», його види та прояви; розвивати навички безпечної поведінки, уміння аналізувати отриману інформацію; виховувати толерантне ставлення до людей, зокрема, до тих, хто потерпає від насилля.
Учні дізналися багато нової інформації про види насильств, причини виникнення насильства у сім’ї, причини, які заважають жертві змінити своє життя, припинити знущання над собою та як жертва насильства може змінити своє життя.
Здобувачі освіти активно брали участь у практичній частині тренінгів.
Заходи пройшли цікаво та змістовно.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.