21 січня, в Україні та інших країнах світу, відзначають Міжнародний день обіймів

Дата: 21.01.2024 08:37

Свято було засноване у 1986 році. Воно з’явилося в США під назвою National Hugging Day (Національний день обіймів). Але цю традицію, також, ввели у себе й інші країни.
Як правило, люди не замислюються над кількістю та якістю обіймів у своєму житті. Вчені стверджують, що кожному з нас необхідно відчувати близько чотирьох обіймів на день, щоб залишатися у гарному настрої та почуватися у безпеці. Доброзичливі дотики підвищують імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують у крові рівень гемоглобіну та окситоцину, що викликає доброзичливе ставлення до інших людей.
На сьогодні свято набрало великої популярності. Людям подобається обіймати один одного і дарувати тепло.
Завжди пам’ятайте:
Обіймаючи батьків , ми стаємо спокійними.
Обіймаючи коханих , ми стаємо щасливими.
Обіймаючи дітей , ми стаємо добрими.
Обіймаючи друзів , ми стаємо щирими.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.