19 січня 2024 року відбулася чергова 41 сесія 8 скликання ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради під головуванням секретаря сільської ради Людмили ІЛЛЯШЕНКО

Дата: 19.01.2024 16:59

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять військових Збройних сил України, які загинули за незалежність та територіальну цілісність України.
ПОРЯДОК денний сесії включав такі питання :
1. Про внесення змін до рішення сільської ради «Про сільський бюджет територіальної громади на 2024 рік».
2. Про надання частини основної відпустки сільському голові Вірко М.О.
3. Про звіт щодо виконання сільського бюджету за 2023 р.
4. Про звіт щодо виконання Програми благоустрою населених пунктів Плисківської територіальної громади на 2022 рік.
5. Про звіт щодо виконання Програми благоустрою населених пунктів Плисківської територіальної громади на 2023 рік.
6. Про звіт сільського голови за 2023 рік.
7. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Плисківської сільської територіальної громади Ніжинського району Чернігівської області пожежно-рятувального автомобіля (с. Сиволож).
8. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Плисківської сільської територіальної громади Ніжинського району Чернігівської області пожежно-рятувального автомобіля (с.Махнівка).
9. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Плисківської сільської територіальної громади Ніжинського району Чернігівської області пожежно-рятувального автомобіля (с.В.Загорівка).
10. Про внесення змін до програми «Турбота».
11. Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади».
12. Про орієнтовний план роботи Плисківської сільської ради на 2024 рік.
13. Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання у власність земельної ділянки на території Плисківської сільської ради.
14. Про внесення змін в рішення № 301– 15/VІІІ від 22.10.2021р. «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Плисківської сільської ради».
15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в с.Сиволож.
16. Про оформлення права власності на нерухоме майно власникам земельного сертифікату.
17. Про дострокове припинення договорів оренди укладених із ФГ «Плисківське» щодо невитребуваних земельних ділянок (паїв).
18. Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально - побутових питань військовослужбовцям.
19. Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально - побутових питань.
Депутати сільської ради працювали конструктивно і злагоджено. З усіх питань прийняті відповідні рішення, які будуть опубліковані на сайті Плисківськоі сільської ради.
Вдячна депутатам за плідну співпрацю на благо ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.