Сьогодні, 19 січня 2024 року, святкує свій День народження житель Плисківської територіальної громади, наш захисник Андрій БЕЦЬ-ПИЛИПЧЕНКО із села Сиволож, який захищає нас, боронить нашу країну від ворога

Дата: 19.01.2024 08:04

Шановний, Андрію Петровичу!
Щирі вітання, многая літа! Доземний уклін за відважність, боротьбу зі злом та наближення Перемоги! Вірю і довіряю! Благословенного вам року і найшвидшого повернення в обійми рідних з перемогою!
Бажаю стійкості, мужності, мирного неба на землі, бадьорості духу. Бажаю міцного здоров’я і нескінченної мужності, надійних товаришів і безсумнівної удачі, щирої любові і світлого щастя.
Нехай ніщо не порушує Вашого спокою, а всі намічені плани реалізуються чітко і в строк. Нехай Господь завжди опікується Вами!
Дякую Вам за захист!
З повагою, найкращими вітаннями та побажаннями, сільський голова Марина ВІРКО.