Пам’ять про наших Героїв – житиме вічно!

Дата: 17.01.2024 10:15

Сьогодні у нашій громаді чергова скорботна річниця, сім років тому трагічно загинув наш земляк, учасник АТО – Микола КРИВОНОС.
Микола Миколайович КРИВОНОС народився 3 липня 1981 року в селі Махнівка (у 1927–2016 роках – Петрівка) Борзнянського району. У 1994 році закінчив Петрівську загальноосвітню школу, у 1996 році – Плисківську загальноосвітню школу, а згодом – Ніжинське училище за спеціальністю «водій-кранівник». Працював на різних роботах. Призваний до Збройних сил України у серпні 2014 року. Старший сержант, оператор-навідник бойової машини піхоти 169-го навчального центру «Десна» імені князя Ярослава Мудрого. Брав участь у бойових діях проти російсько-терористичних угруповань під час оборони Дебальцевого. Демобілізований у серпні 2015 року. У 2016 році вступив на контрактну службу до 134-го окремого батальйону охорони та обслуговування. Трагічно загинув 17 січня 2017 року поблизу м. Чернігів. Похований у селі Махнівка Ніжинського району. Нагороджений відзнакою Начальника Генерального штабу Збройних сил України нагрудним знаком "Учасник АТО".
За дорученням сільського голови Марини ВІРКО староста Махнівського старостинського округу Борис СИЛКО, депутати, працівники культури
вшанували пам’ять Миколи хвилиною мовчання та поклали квіти на могилу Героя.
Загибель бійців – це велика кривава рана, яка залишиться назавжди в нашій пам’яті, в історії України. То ж наш громадянський обов’язок пам’ятати воїнів захисників, які віддали найдорожче – своє життя…
Вічна слава воїну!
Герої не вмирають!
Зі скорботою, сільський голова Марина ВІРКО.