Сьогодні кожен з нас прагне бути корисним і допомагати ЗСУ, щоб бодай на крок наблизитись до Перемоги, повернути мир та безпеку на нашу рідну землю

Дата: 15.01.2024 16:59

Україна зіткнулася з надзвичайно важкими випробуваннями, які викликали російські воєнні дії на її території. Наші військові, солдати та офіцери знаходяться на передовій, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.
Ми відчуваємо безсумнівну відповідальність перед нашою країною та військовими, які стоять на захисті України.
Кошти зібрані на благодійних концертах до Дня Збройних Сил України в селах Махнівка, Плиски та на новорічному концерті в Плисківській ЗОШ  І-ІІІ ступенів у сумі 7140 гривень були перераховані нашому захиснику ПОНИРКУ Сергію Сергійовичу на придбання дизельного обігрівача.
Все буде Україна! Віримо в ЗСУ!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.