12.01.2024 року відбулося перше в цьому році засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради

Дата: 12.01.2024 16:03

На засідання прибуло 8 членів виконавчого комітету.
Згідно порядку денного присутні розглянули такі питання:
1.Про виконання Плану економічного і соціального розвитку Плисківської сільської ради за 2023рік.
2.Про схвалення проєкту рішення сільської ради «Про затвердження звіту про виконання бюджету Плисківської сільської територіальної громади за 2023 рік».
3. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2024рік.
4. Про затвердження Плану заходів на 2024-2025 роки з реалізації на території громади Плисківської сільської ради Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.
5.Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
6.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Плисківської сільської ради від 21 грудня 2020 року №119 «Про затвердження положення та персонального складу Координаційної ради з питань соціального захисту, профілактики, бездоглядності та правопорушень серед дітей при Плисківській сільській раді».
8.Про визначення компенсації власникам житлових будівель витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, грудень 2023 року .
9. Про підсумки виконання основних заходів цивільного захисту за 2023 рік та
затвердження плану основних заходів цивільного захисту Плисківської сільської ради на 2024 рік.
10. Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Плисківської сільської територіальної громади.
11. Про перелік видів робіт та об'єктів у вигляді суспільно корисних робіт для порушників примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів
12.Про перелік громадських робіт у 2023 році.
13. Про виконання Програми благоустрою населених пунктів Плисківської сільської ради.
По результатах розгляду прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися після оприлюднення на сайті Плисківської сільської ради.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.