11 січня відзначається Всесвітній день «дякую» – свято, що було започатковане за ініціативи миротворчих спільнот

Дата: 11.01.2024 08:00

Щодня люди вимовляють слово «дякую» мільйони разів, але чи замислюються вони про те, як це слово з’явилося в нашій мові, що означає і наскільки потужну енергетику має?
Всесвітній день «дякую» покликаний нагадати людям про цінність хороших манер, заснований за ініціативи ЮНЕСКО та ООН. Вперше вислів «дякую» зафіксували у словнику-розмовнику, виданому в Парижі у 1586 р.
В Україні цей день став святковим з 2008 року. Таку дату запровадили для того, щоб люди не забували про виявлення вдячності.
Казати слово «дякую» – це більше, ніж соціальна поведінка, а й оцінка старань. На жаль, ми часто забуваємо подякувати іншим, не завжди помічаючи зусиль рідних та друзів.
Будьте ввічливі, адже просте «дякую» покращить життя ваших близьких.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.