Дата: 04.01.2024 19:14

Шановні жителі Плисківської територіальної громади!
Наталія Іванівна та Олексій Григорович СОЛДАТ із села Велика Загорівка, в пам’ять про загиблого сина Олега СОЛДАТА, на отримані виплати купили та передали військовим 2 автомобілі для 95 ДШБ, які відтепер служитимуть українським захисникам та допомагатимуть їм у нелегкій боротьбі із ворогом. Автівки були передені старшому солдату ЗСУ, жителю села Велика Загорівка Михайлові ШЕЛЕМБІ.
Відважний воїн Олег СОЛДАТ загинув 05 серпня 2022 року, захищаючи рідну землю від ворога. Це - важка втрата для рідних, друзів, односельців, які любили та поважали Олега.
Пам'ять про Олега СОЛДАТА вічно житиме у серцях рідних, вдячних земляків та українців, за мирне майбутнє яких він віддав найцінніше – своє молоде життя.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.