Щира подяка

Дата: 29.12.2023 16:54

Новий Рік – свято надії і віри у краще майбутнє. З особливим нетерпінням чекають цього дня діти, які сподіваються на здійснення заповітних мрій. Висловлюю щиру подяку СТОВ «Дружба», ТОВ «Івангородське», ФГ «Артеміда - АГРО "К», ФГ «Тимошенко», ТОВ «Плиски-Агро», ПСП «Пісківське», СТОВ «Надія», приватним підприємцям Володимиру ГЛАДКОВУ та Миколі ВАКУЛЕНКУ, керівнику фермерського господарства Олексію БОЙКУ, родині з с. Велика Загорівка Наталії та Олексію СОЛДАТ, які надали новорічні подарунки для дітей нашої територіальної громади.
Сердечно дякуємо Вам за розуміння та допомогу, а також шлемо найтепліші вітання з Новим Роком і Різдвом Христовим. Зичимо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.