26 грудня – Міжнародний день подарунка

Дата: 26.12.2023 08:05

.Boxing Day – свято, що відзначається у Великобританії, Канаді, Новій Зеландії, Австралії та інших країнах світу.

Міжнародний день подарунка почали щорічно святкувати у Великобританії у XIX столітті, під час правління королеви Вікторії. Там на другий день Різдва, багаті родини, запакувавши в коробки продукти харчування, одяг, дарували їх хворим та бідним людям. За іншою версією, саме цього дня британські вулиці переповнені людьми із подарунковими коробками, оскільки у торгових центрах можна обміняти подарунок, який не припав до смаку. Звідси й пішла назва свята – Boxing Day ("Коробковий день").
Подарунки бувають різними, проте, як свідчать дослідження, людям більше подобаються ті, які вони бажають отримати, заздалегідь про них попросивши.
У нас же кажуть, що головне – не подарунок, а увага, адже вибираючи його, ми думаємо про людину, хочемо зробити їй приємне.
Кожен подарунок є свідченням щирих почуттів вдячності та любові, тому багатьом із нас значно приємніше їх дарувати, а ніж отримувати.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.