ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 25.12.2023 12:02

Сьогодні, 25 грудня 2023 року, відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням сільського голови Марини ВІРКО за участі першого заступника сільського голови Ірини ВЕРНИГОР, секретаря сільської ради Людмила ІЛЛЯШЕНКО, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили ЛЕБЕДЬ, старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради.
Керівники структурних підрозділів прозвітували про виконану роботу за минулий тиждень.
У ході наради обговорили актуальні питання, поточний стан справ за основними напрямками роботи та окреслили завдання на тиждень, в тому числі щодо:
- результатів оповіщення військозобов'язаних;
- наповнення Єдиного державного реєстру адрес даних щодо будівель і споруд;
- перерахунку субсидій на тверде паливо;
- щодо проведення новорічних вогників у закладах освіти та вручення новорічних подарунків подарунків дітям;
- та інше.
По завершенню наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.
Разом ми сильні і єдині! Перемога буде за Україною!
Слава Україні! Слава Героям! Слава ЗСУ!
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.