Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні відзначається День енергетика

Дата: 22.12.2023 08:08

Шановні працівники енергетичної галузі Плисківської громади!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня енергетика!
Сьогодні, коли енергетичну галузь ворог так настирно намагається зруйнувати, ми усвідомлюємо, що без неї неможливо уявити собі життя країни, громади і кожного з нас.
Слова вдячності й поваги усім, хто присвятив енергетиці власне життя. Своєю щоденною працею ви вселяєте віру в непереборність українського народу, впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно. Впевнена, що завдяки вам українська енергетика не лише витримає ворожий натиск, а й зміцніє та стане, у подальшому, запорукою могутності нашої держави.
Бажаю всім впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів на професійній ниві. Нехай завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові, життя буде наповнене енергією світла.
А прийдешні різдвяні та новорічні свята нехай принесуть масу позитивних та яскравих емоцій.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.