23 грудня святкують День українських військовослужбовців оперативного контролю всіх рівнів

Дата: 23.12.2023 08:05

Професійне свято має ,також, назву Дня штабних спеціальностей та військ спецзвʼязку.
Метою цього дня є привернення уваги до невидимих, на перший погляд, структур, які забезпечують безперебійний та надійний зв’язок, як у мирні, так і у воєнні часи.
У 1992 році було створено Головне управління спеціального зв'язку. Зараз це управління підпорядковується Службі безпеки України.
Тож у цей святковий день вітаю військових оперативного контролю. Бажаю завжди бути в курсі всіх подій, що відбуваються, й уміти розплутувати будь-який клубок завдань.
Успіхів, кмітливості та завзятості, а також упевненості, бравих сил і непереможного бойового духу!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.