Дата: 12.12.2023 09:23

Цьогорічна зима не лише радує нас снігом та морозом, перетворюючи все навколишнє у справжню казку, але й засмучує складними погодніми умовами. Сніг, якого ми так чекаємо, завжди є радістю. Але він створює на дорогах певні проблеми, які потрібно вирішувати швидко та оперативно. Добре, коли є небайдужі господарі, які можуть допомогти технікою.
У Плисківській територіальній громаді є сільгосппідприємства, які мають активну життєву позицію, завжди відгукуються на виклики та готові співпрацювати з владою щодо вирішення нагальних питань чи ліквідації наслідків погодних умов.
Не словом а ділом долучилися небайдужі інвестори до розчищення доріг населених пунктів громади.
Висловлюємо щиру вдячність за допомогу у розчищенні доріг:
в Сиволозькому старостинському окрузі – СТОВ «Дружба»,
в Махнівському старостинському окрузі – ФГ «Ярина», ТОВ «Дружба-Нова»,
у Великозагорівському старистинському окрузі – СТОВ «Надія».
Дякуємо всім, хто долучився до розчищення доріг у громаді за допомогу, розуміння, самовідданість, організованість і невтомну працю. Нехай щастить вам на життєвій ниві добра!
З повагою сільський голова Марина ВІРКО.