15 грудня - День працівників суду

Дата: 15.12.2023 08:17

Шановні працівники судової системи!
Ця складна і водночас почесна місія – служіння правосуддю – вимагає від кожного, хто обрав цей шлях, високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей. Саме від вашої самовідданої праці залежить дотримання конституційних прав і свобод людини та її захист.
Здійснення судочинства сьогодні відбувається у надскладних умовах динамічних суспільних та законодавчих перетворень і високої соціальної напруги. Та ваш професіоналізм, відповідальність ,сумлінне виконання обов’язків є запорукою значних досягнень системи судової гілки влади нашої країни.
З нагоди професійного свята щиро бажаю вам вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров’я і родинного затишку.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.