Сьогодні, 15 грудня, сільський голова Марина ВІРКО брала участь в нараді голів територіальних громад, яку проводив голова Ніжинської військової адміністрації Григорій КОВТУН

Дата: 15.12.2023 16:59

Основне питання порядку денного – проведення заходів мобілізації.
Начальник Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир ЯКУШЕНКО доповів про стан мобілізації людських та транспортних ресурсів на території Ніжинського району, надав роз’яснення щодо проблемних питань.
Під час засідання ,також, обговорили виконання безпекових заходів та проведення оповіщення.
Цього дня, також, відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України під головуванням Президента України.
Під час засідання обговорили найактуальніші питання від регіонів, говорили про стан реалізації та перспективи державних програм підтримки регіонів, найбільш постраждалих внаслідок російської агресії.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО