17 грудня в Україні відзначається день працівника державної виконавчої служби

Дата: 17.12.2023 08:11

Шановні працівники державної виконавчої служби!
Ваша роль важлива і водночас дуже складна. Щодня вам доводиться вирішувати гострі конфлікти з боржниками та забезпечувати своєчасність, повноту і неупередженість виконання судових рішень. А значить і дбати про дотримання прав та свобод українців.
Роль державного виконавця відповідальна, тому на перший план виходить професіоналізм та відданість справі. Щодня, щохвилини громадяни розраховують на вашу сумлінність та неупередженість.
Впевнена, що всі працівники державної виконавчої служби усвідомлюють відповідальність, яка на них покладена, тому й надалі вірно служитимуть інтересам країни та її громадян.
Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені довірою і повагою жителів нашої громади!
Бажаю вам миру, міцного здоров’я, професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, добробуту вам та вашим родинам.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.