Володимир ДЕМЧЕНКО - дворазовий володар кубка України. Вітаємо з золотою перемогою!

Дата: 17.12.2023 12:01

Шановні жителі Плисківськоі територіальної громади!
16 грудня 2023 року у м. Києві, спортивному комплексі їм. О.О. Богомольця відбувся відкритий Кубок України Федерації гирьового спорту України, присвячений ЗСУ.
За фінансової підтримки Плисківськоі ТГ участь у змаганнях брав майстер гирьового спорту міжнародного класу Володимир ДЕМЧЕНКО.
На Кубку України Володимир гідно представив Плисківську територіальну громаду. Змагання були важкими.
Наш гирьовик став дворазовим володарем кубка України.
Брав участь у двоборстві, напівмарафоні та командній естафеті.
У двоборстві Володииир ДЕМЧЕНКО здобув 1 місце( 216 балів). ПДЦ-1, напівмарафон- 1 місце ( 250 підйомів).
У командній естафеті брав участь разом із борзнянцями. Командне місце - третє.
Крім того, у двоборстві окремо заявився в поштовху двох гирь (обидві вагою по 24кг) від грудей 85 разів і ривок однієї - 131 раз. Здобув 1 місце.
Прекрасний результат.
Золота перемога!
Молодець! Пишаємося тобою!
Завдяки твоїм спортивним перемогам, досягненням наша Плисківська громада стала відома у гирьовому спорті України.
Щиро вдячні.
Бажаємо міцного здоровʼя, незламності духу, віри в себе, миру, нових перемог на благо громади , нашої незалежної України.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.