Міжнародний день допомоги бідним (International Day to Assist the Poor) відзначається щорічно 19 грудня

Дата: 19.12.2023 08:09

Погодьтеся, зараз навколо нас багато бідних людей. По-справжньому бідних, тих, кому іноді не вистачає на елементарні речі : їжу, одяг, ліки. Ще більше незаможних, тих, які обирають – яблука дитині чи проїзд на транспорті до роботи, заплатити за комуналку чи купити взуття, вилікувати зуби чи зробити операцію. Безумовно, причин такого стану - безліч.
Це: фінансова безграмотність, всілякі катастрофи, хвороби, важкі життєві обставини, злиденна зарплата та інше. Цілком природно – бідність не дозволяє людині повноцінно брати участь у житті суспільства та розкрити свій потенціал у повній мірі.
19 грудня в рамках Міжнародного дня допомоги бідним у багатьох країнах відбуваються різноманітні семінари, форуми та акції, мета яких – залучення громадськості до вирішення проблеми злиднів.
Цього дня допоможіть комусь, хто цього справді потребує. Найголовніше - робіть це від душі , допомагайте від серця та не шкодуйте про віддане. Просто будьте добрими і одного разу добро до Вас повернеться!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.