21 грудня – День Державної служби зайнятості

Дата: 21.12.2023 08:01

Щороку, наприкінці грудня, Державна служба зайнятості України відзначає свою річницю створення.
21 грудня 1990 року рішенням Уряду України на базі бюро з працевлаштування було створено Державну службу зайнятості. Шлях, який пройшла служба, складний і неоднозначний, адже за цей період діяльність трансформувалась від простої реєстрації та виплати соціальної допомоги до індивідуального підходу до потреб кожного клієнта служби зайнятості та максимального їх задоволення у відповідності з вимогами ринку праці.
Щиро вітаю з 33 річницею з дня створення Державної служби зайнятості!
Кожен із працівників покликаний вселяти надію і впевненість у тих, хто звертається до служби зайнятості у пошуках роботи. Запорукою цьому є професіоналізм та відповідальність, людяність та порядність – якості, які як ніколи вивіряються складними викликами сьогодення.
Тож, нехай у роботі кожного працівника панує творче натхнення, бажання розвитку і вдосконалення.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.