Сьогодні, 8 грудня 2023 року, відбулися святкові концерти до Дня Збройних Сил України в селах Сиволож та Велика Загорівка

Дата: 08.12.2023 16:04

Українська армія — приклад стійкості та сили духу, вона справді народна. Якби не було важко, наші військові з честю несуть бойову службу в небі, на морі та на суші.
За дорученням сільського голови Марини ВІРКО військових вітали: Олена СМАЛІЙ – староста Великозагорівського старостинського округу, Василь МЕНШИКОВ – староста Сиволозького старостинського округу.
Сьогодні весь світ захоплюється сміливістю і героїзмом наших воїнів. Вони показали, що українське військо – це армія нескорених.
Виступи артистів нікого не залишили байдужими, глядачі аплодували та підспівували, коли лунали патріотичні пісні.
Віримо в наше військо, його силу і віримо у нашу перемогу!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.