До Дня Збройних Сил України 6 грудня 2023 року у с. Плиски, с. Махнівка Плисківської громади відбулися святкові концерти присвячені захисникам, захисницям, що боронять нашу країну від російського агресора

Дата: 07.12.2023 08:39

За дорученням сільського голови Марини ВІРКО військових вітали: перший заступник сільського голови Ірина ВЕРНИГОР в с.Плиски та староста Махнівського старостинського округу Борис СИЛКО в с.Махнівка.
На жаль, кривавими чорнилами зараз пишеться історія України, а незалежність та свобода дістаються нам дорогою ціною – ціною життя наших захисників. Найменше, що ми можемо для них зробити – це згадати добрим словом, щирою молитвою, побажати їм витримки і міцного здоров'я.
Концерти пройшли за участі творчих колективів, учасників художньої самодіяльності.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.