Сьогодні, 7 грудня, сільський голова Марина ВІРКО привітала працівників місцевого самоврядування із професійним святом

Дата: 07.12.2023 16:33

Сільський голова Марина ВІРКО  вручила почесні грамоти від Чернігівської обласної організації профспілки працівників державних установ за активну участь у діяльності первинної профспілкової організації та з нагоди Дня місцевого самоврядування: Валентині ВЕРНИГОР – начальнику відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини та Тетяні ГАЗНЮК – заступнику начальника відділу архітектури та земельних ресурсів.
День місцевого самоврядування – це свято всіх, хто працює у цій сфері та мешканців, які проживають в нашій громаді , докладають зусиль для її розвитку.
Дякую за ту працю, яку ви щоденно робите.
Органи місцевої влади у цей складний час роблять все можливе, щоб забезпечити життєдіяльність жителів громади на належному рівні.
Бажаю вам миру, добра, злагоди, благополуччя, оптимізму, поваги,спільної швидкої перемоги.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.