7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні

Дата: 07.12.2023 08:05

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, посадові особи Плисківської сільської ради!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – державного свята, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!
Майбутнє держави та нашої громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Адже мешканці громади обрали нас своїми представниками у владі, наділили повноваженнями та доручили управління громадою з надією та сподіваннями, що життя на малій Батьківщині стане кращим.
Усім причетним до цього свята бажаю міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Ваша наполеглива і самовіддана праця, активна громадська позиція є вагомим внеском у розвиток нашої громади.
Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, віри в найшвидшу перемогу, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра, благополуччя й процвітання Плисківської громади
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.