5 грудня – День працівників статистики

Дата: 05.12.2023 08:10

На нинішньому етапі суспільних перетворень статистика має забезпечувати об’єктивну, прозору оцінку результатів економічного і соціального розвитку країни, задовольняти потреби держави і громадськості в інформації, що допомагала б впливати на темпи і масштаби змін, вносити в разі потреби необхідні корективи у свої дії.
Ми цінуємо ваш професіоналізм, відданість обраній справі, сумлінну працю і віримо, що працівники органів державної статистики зроблять усе можливе, щоб статистика завжди була на рівні вимог часу, відповідала потребам розвитку нації.
Бажаю вам, шановні працівники статистики, подальших успіхів у виконанні почесного державного завдання, ефективності праці в ім’я процвітання нашої України. Зичу міцного здоров’я, особистого щастя та добробуту.
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.