Сьогодні, 5 грудня, в усьому світі відзначають Всесвітній день волонтера

Дата: 05.12.2023 08:05

Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяки, нагород і визнання.
Волонтерство стало важливим та актуальним для України з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну. Саме у цей час , завдяки волонтерам , наші захисники отримали потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. А люди, які втратили свої домівки – відчули допомогу і тепло людських сердець.
Волонтерами стали люди незалежно від віку, професії і соціального статусу. Все, що об’єднує тих людей – чуйність, доброта та співчуття, якими переповнені їхні серця. Я впевнена у тому, що завдяки цим людським чеснотам наша громада і вся Україна житиме і процвітатиме.
Шановні волонтери!
Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею! Низький уклін вам за те, що ви робите світ навколо себе кращим!
З повагою, сільський голова Марина ВІРКО.