Зустріч в Плисківській сільський раді

Дата: 29.11.2023 16:49

У рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування в Чернігівській області з метою захисту осіб, постраждалих від насильства, пов’язаного з війною, торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно-зумовленого насильства» Чернігівський громадський комітет захисту прав людини ініціював робочу зустріч в Плисківській сільський раді 29.11.2023року щодо впровадження механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії гендерно-зумовленого насильства. Метою зустрічі було донести інформацію до органів місцевого самоврядування про проблему торгівлі людьми, сприяння виконанню законодавства про протидію торгівлі людьми, створення мультидисциплінарних команд та стан їх функціонування в громадах, виявлення та надання допомоги постраждалим від ГЗН.
До участі долучилися суб’єкти національного механізму взаємодії області (Департамент сім’ї, молоді та спорту, Служба у справах дітей Чернігівської ОВА, Чернігівський обласний центр соціальних служб, ГУ Нацсоцсервісної служби та представники УПД ГУНП в Чернігівський області) з питань протидії гендерно-зумовленому насильству та протидії торгівлі людьми. Учасниками даного засідання були представники органу місцевого самоврядування та працівники ЦНСП Плисківської сільської ради. Зустріч пройшла в конструктивному діалозі.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.