Проведення XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 25.11.2023 16:59

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 02.11.2023 року № 1/16286-23 «Про проведення XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка" для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти конкурс проводиться у чотири етапи ( з жовтня по березень). Здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Плисківської сільської ради дистанційно взяли участь у I етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, а 25 листопада 2023 року - у ІI етапі. Конкурсні завдання пов'язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, що сприяють об'єднанню націй, формують почуття патріотизму,оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.
Дякую здобувачам освіти та педагогічним працівникам за участь.
З повагою, Марина ВІРКО сільський голова.