21 листопада - День Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Дата: 21.11.2023 08:00

Шановні військові, воїни-десантники!
Завжди і за будь-яких обставин ви залишаєтеся вірними українському народу та присязі. Життєвий принцип «Ніхто, крім нас!» чітко характеризує вашу міць, готовність прийти туди, де найскладніше і де впораєтеся лише ви.
Українські десантники неодноразово доводили свій героїзм в зоні проведення АТО: оборона Луганського та Донецького аеропорту, найдовший рейд в історії сучасного світу, війна з росією та багато інших подвигів славетної «крилатої піхоти» увійдуть у новітню історію.
Я віддаю належне честі та мужності цих сміливих і відважних військових! Ви беззаперечно і професійно наближаєте перемогу України!
Нехай, шановні десантники, сила духу та воля ніколи вас не полишають! Міцного вам здоров’я, бойової вдачі та миру у ваших родинах.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.