Всесвітній день рибальства (World Fisheries Day) проводять щороку 21 листопада.

Дата: 21.11.2023 08:01

У святкових заходах беруть участь риболовні співтовариства, асоціації та спілки. Це - свято промислового рибальства.
Для людства прибережне та внутрішнє рибальство має важливе значення, як одне з багатих джерел продовольства. Водойми, річки, озера та океани дають людині рибу у величезних об’ємах. У галузі рибальства зайняті мільйони людей по всьому світу : місцеві рибалки, переробники, торговці рибою та широким спектром водних продуктів.
Риба становить важливу частину раціону харчування людей. Але безконтрольний вилов призводить до знищення популяцій , погіршення екології морських та океанських вод. Тож, Всесвітній день рибальства – це можливість донести людству інформацію про наявні проблеми, закликати берегти рибні запаси.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.