Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада, як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі

Дата: 20.11.2023 08:02

Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.
Всесвітній день дитини – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.
Діти – це найголовніше, що мають дорослі. Наш обов’язок зробити все можливе, аби кожна дитина відчувала захист, безпеку, підтримку, турботу та любов. Ми маємо докласти максимум зусиль, щоб наші діти жили у мирній країні, адже вони – продовження кожного з нас. Вони – майбутнє України.
Нехай кожна дитина живе у люблячій сім’ї і має щасливе та безтурботне дитинство. Не забуваймо - чужих дітей не буває!
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.