19 листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2023 08:07

Шановні працівники сільського господарства Плисківської громади!
Сердечно вітаю вас з професійним святом!
Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!
Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі, в якому працюють дбайливі господарі.
Неможливо переоцінити важливість праці всіх людей, зайнятих у сільському господарстві. Тільки завдяки їм полиці магазинів щодня наповнюються свіжими продуктами. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню у кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.
Українські аграрії другий рік поспіль продовжують тримати свій фронт в умовах великої війни, виходити в поля та наближати Перемогу.
Під час повномасштабного збройного вторгнення рф в Україну ви не залишились осторонь. Ви стали до лав Збройних Сил України, вступили до тероборони, займаєтеся волонтерською діяльністю, допомагаєте вирішувати питання у громадах, де виникає потреба.
Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь державі, на благо України.
Слова глибокої шани та щирої вдячності висловлюю:
Керівництву та колективу ТОВ "Плиски - Агро"., ТОВ Агроінвест - Натуральні продукти - директору Савицький С.М., СТОВ "Надія" - директору Сподіну Сергію Юрійовичу, Агротрейд СТОВ "Дружба", СТОВ "Злагода" - директору Яловому Олександру Анатолійовичу, СТОВ "Дружба - Нова" - директору Макусі Ігору Володимировичу, ТОВ "Івангородське" директору Реві Андрію Михайловичу, ПСП "Пісківське" - директору Колоші В.П.,
ФГ "Тимошенко Ніні Іванівні", ФГ "Ярина"- Нагорному Миколі Михайловичу, ФГ "Нагорне" - Нагорному Володимиру Михайловичу", ФГ "Плисківське" Ілляшенку М.Є., ФГ "Артеміда Агро К" - Кривошею В.Ф. Евгену КРИВОШЕЮ, ФГ "Україна"- Бойку О.І. Володимиру ГЛАДКОВУ. ФГ "Лан" - Бець Микола Павлович, ФГ "Фенікс КГ2" - Фокін С.О., СФГ "Славутич" - Фокін Г.О., Бойко С. За підтримку , допомогу Плисківській громаді. Щедрої та прихильної долі Вам!
Бажаю доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання країни та піднесення добробуту всього народу!
Бажаю всім успіхів у праці, міцного здоров’я, людського щастя вам і вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.