12 листопада кожного року світ відзначає День фахівця з безпеки

Дата: 12.11.2023 08:15

Свято з’явилося у 2005 році, щоб закріпити у свідомості людей важливість збереження безпеки в будь-якому цивілізованому суспільстві. Цей день можна вважати професійним днем всіх сек’юріті(security). Його святкують люди, для яких забезпечення безпеки є професією. Свято об'єднує фахівців, які працюють в службах безпеки, приватних сек'юріті, а також людей, що займаються розробкою і установкою систем безпеки. Загальним для них всіх є те, що ці люди, які в силу своєї професії, прагнуть забезпечити максимальну безпеку різних організацій і підприємств, банків, громадських місць, а також приватних осіб і навіть інформації, яка передається з систем зв'язку.
Щиро вітаючи вас, хочу побажати успішної роботи, визнання та поваги в суспільстві. Нехай вам щастить у всіх добрих справах! Бажаю вам стабільного процвітання, вдалих проектів та високої репутації!
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.