Сьогодні, 09 листопада 2023 року, святкує свій день народження Валентина ВЕРНИГОР – начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Плисківської сільської ради

Дата: 09.11.2023 08:01

Шановна, Валентино Олексіївно!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження.
Бажаю Вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного затишку, особистого щастя, успіхів у роботі, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег, щоб життя було прихильним до Вас, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай Ваші будні будуть цікавими, плідними, яскравими, сповненими радості, світла, любові та розуміння. Хай повсякчас таланить на доброзичливих, порядних і щирих людей, які множитимуть успіхи та додаватимуть наснаги в ім’я процвітання культури нашої громади.
Миру, любові, добробуту, стабільності, злагоди, взаємоповаги, молодості душі, здійснення всіх планів і сподівань!
З повагою, найкращими вітаннями та побажаннями, сільський голова Марина ВІРКО.