Сьогодні, 08 листопада 2023 року, святкує свій день народження Валентина КУТОВЕЦЬ – начальник фінансового відділу

Дата: 08.11.2023 08:22

Шановна, Валентино Віталіївно!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження.
Сьогодні бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, особистого щастя, добра і родинного тепла, підтримки рідних, колег, однодумців, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів!
Нехай на Вашій життєвій дорозі не буде жодних перешкод для досягнення важливих цілей, а Ваша компетентність та розуміння своєї справи будуть гарантами нових професійних здобутків!
Зичу, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати у розвитку Плисківської громади!
Нехай завжди Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословіння ,а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут на довгі літа.
З повагою,найкращими вітаннями та побажаннями,  сільський голова Марина ВІРКО.