ВІДБУЛАСЯ ЩОТИЖНЕВА ОПЕРАТИВНА НАРАДА

Дата: 06.11.2023 13:09

Сьогодні, 06 листопада 2023 року, сільський голова Марина ВІРКО провела щотижневу оперативну нараду за участі першого заступника сільського голови Ірини ВЕРНИГОР, секретаря сільської ради Людмили ІЛЛЯШЕНКО, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили ЛЕБЕДЬ, старост старостинських округів, керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради.
Під час наради присутні обговорили актуальні питання, поточний стан справ за основними напрямками роботи та окреслили планові завдання на тиждень, в тому числі щодо:
- забезпечення сімей ВПО дровами та гуманітарною допомогою;
- планового об'їзду сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
- планування проведення благодійних концертів до дня ЗСУ;
- здійснення комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля в громаді;
- та інше.
По завершенню наради Марина ВІРКО подякувала всім присутнім за плідну роботу, надала відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.
Разом ми сильні і єдині! Перемога буде за Україною!
Слава Україні! Слава Героям! Слава ЗСУ!