Всесвітній день чоловіків відзначається щорічно в першу суботу листопада

Дата: 04.11.2023 08:38

Цей день було започатковано у віденському відділенні ООН.
Метою святкування цього дня є відзначення важливого внеску чоловіків у надбання людства. Для цього вручали так звану Всесвітню чоловічу премію. В різні роки її отримали : Карл Лагерфельд, Лучано Паваротті, Стівен Спілберг, Пол Маккартні та інші діячі культури, мистецтв тощо.
Австрійські засновники свята хотіли зробити його дійсно всесвітнім, але офіційно воно відзначалося лише в Австрії і Німеччині, та й то лише декілька років. В наші дні свято подекуди відзначають, але неофіційно.
Дорогі друзі, кохані, батьки!
Вітаємо вас з Міжнародним днем чоловіків!
Бажаємо завжди бути на висоті і з легкістю підкорювати будь-які вершини. Залишайтеся вірні своїм принципам і мріям, домагайтеся цілей, незважаючи ні на що. Ніколи не відмовляйте собі в найщиріших і світлих бажаннях. Бажаю залишатися сміливим, сильним, мужнім, швидко приймати рішення на свою користь, бути опорою та захистом для своєї родини, рідних та близьких! Більше радості, щастя, земних благ та приємних мрій! Нехай настрій буде супер, а здоров'я ніколи не підводить! Ми любимо вас!
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.