У першу неділю листопада – День працівника соціальної сфери України

Дата: 05.11.2023 08:33

Шановні соціальні працівники Плисківської громади!
Мабуть, це той один день року, коли ви можете подумати ,перш за все , про себе, а не турбуватися про інших. Адже, ви обрали одну з найскладніших професій у світі.
Ви піклуєтеся про літніх людей, турбується про одиноких непрацездатних, опікуєтеся ветеранами, людьми з інвалідністю.
Для такої роботи потрібно мати не лише знання та вміння, а велике серце. У кожного із ваших підопічних – своя життєва історія, свій біль і смуток, які вони так чи інакше передають вам.
Я не знаю, як вам вдається витримувати велике емоційне навантаження, але впевнена, що ви своєю щоденною працею змінюєте життя людей на краще.
Бажаю, щоб множилися добрі вчинки, здійснювалися найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі приносило добру славу.
Дякую вам за вашу людяність, доброту і сміливість у виборі професії. Зі святом!
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.