Дата: 03.11.2023 08:25

3 листопада в Україні відзначають державне свято на честь ракетних військ та артилерії, які сьогодні є грізною вогневою силою Збройних сил України, допомагають здобувати перевагу над нашим ворогом та впевнено стримувати російські війська від їхніх наступів, забезпечують поразку ворожих угрупувань , рятують життя українським піхотинцям.
Крім того, сьогодні відзначають День інженерних військ України.
Це – вид Спеціальних військ Збройних сил України, які виконують завдання як на фронті , так і в тилу під час бойових дій, допомагають вирішувати логістичні або захисні завдання. Інженерні війська супроводжують різні підрозділи, від піхоти та моторизованих до аеромобільних та повітряних сил. Одними з перших вступають в бій: прокладають безпечні проходи в мінних полях для просування піхоти і техніки, знешкоджують вибухові пристрої, розчищають дороги від загороджень і завалів, наводять необхідні переправи через водні перешкоди, займаються виявленням і знищенням вибухонебезпечних предметів, охороною гідротехнічних споруд, мостів під час льодоходів та паводків.
Це – мужні, сміливі, віддані патріоти своєї Батьківщини, про подвиги яких знатиме весь світ!
І сьогодні ми приєднуємося до всіх вітань на їхню адресу.
Дякуємо вам за патріотизм та мужність, готовність до захисту Батьківщини!
Ви крок за кроком наближаєте нашу країну до омріяної перемоги.
Нехай вже в найближчому майбутньому вашим наймасштабнішим бойовим завданням стане лише миротворчість!
Слава воїнам ЗСУ!
Слава Україні!
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.