01 листопада 2023 року в приміщенні Плисківської сільської ради відбулася 37-ма чергова сесія 8 скликання ПЛИСКІВСЬКОЇ сільської ради під головуванням сільського голови Марини ВІРКО

Дата: 01.11.2023 15:35

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять військових Збройних сил України , які загинули за незалежність та територіальну цілісність України.
ПОРЯДОК денний сесії включав такі питання :
1.Про виконання та наповнення бюджету сільської ради за дев’ять місяців 2023 року.
2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2022 року № 504-27/VІІІ «Про сільський бюджет територіальної громади на 2023 рік».
3. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Плисківської сільської ради.
4. Земельні питання.
5. Про надання одноразової матеріальної допомоги.
6. Різне.
Депутати сільської ради працювали конструктивно і злагоджено. З усіх питань прийняті відповідні рішення, які будуть опубліковані на сайті Громади. Вдячні всім депутатам за плідну співпрацю на благо ПЛИСКІВСЬКОЇ ТГ.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.