Сьогодні, 20 жовтня, своє професійне свято відзначають кухарі та кулінари всього світу

Дата: 20.10.2023 08:39

Немає на землі професії більш почесної та давньої, ніж кухар!
Люди, які присвятили цій професії своє життя, дарують усім радість та насолоду. Хороші кухарі високо затребувані в усі часи. Особливо відповідальною є професія кухаря у закладах освіти громади, адже там навчається молоде покоління, якому потрібно смачне та корисне харчування.
Ваша праця – це безліч ситих і задоволених дитячих посмішок. Це - нові меню і постійне урізноманітнення страв. Це - користь, а головне, величезна душа вкладена в улюблену справу!
Дорогі представники смачної професії!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Всесвітнім Днем кухаря і кулінара! Нехай ваше життя буде сповнене достатку! Сімейного затишку вам і благополуччя! Будьте завжди ситими, здоровими, веселими і ніколи не втрачайте смаку до життя!
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.