Щорічно, 20 жовтня, в Україні та світі відзначається професійне свято авіадиспетчерів і працівників, зайнятих управлінням повітряним рухом – Міжнародний день авіадиспетчера

Дата: 20.10.2023 08:38

Дата 20 жовтня для проведення Міжнародного дня авіадиспетчера була обрана зовсім не випадково. Саме цього дня 1961 року в столиці Нідерландів Амстердамі була створена Міжнародна федерація асоціацій авіаційних диспетчерів. Ця подія - значима віха в історії розвитку повітряного транспорту, що стала підставою для виникнення нового професійного свята, приуроченого до цієї дати, — Міжнародного дня авіадиспетчера.
Вітаю з Міжнародним днем авіадиспетчера і хочу побажати бути майстром вищого розряду в своїй справі, завжди забезпечуючи повну безпеку повітряного руху, раціональність використання коштів і сил. Бажаю відмінної роботи в своїй діяльності і ясної погоди в житті.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.