Від щирого серця вітаємо Олену Миколаївну СЕКЕРНЮ з 25- річчям трудової діяльності на посаді директора Сиволозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Дата: 19.10.2023 08:27

19 жовтня 1998 року призначена на посаду директора.
Олена Миколаївна — здібний адміністратор та організатор, умілий педагог, досвідчений, ініціативний, керівник.
Під її керівництвом створено креативний, продуктивний мікроклімат в колективі, сформовано команду однодумців, які творять сучасну інноваційну і водночас, рідну, близьку кожному учневі та педагогу школу. Сучасні технології, високий професійний рівень педагогів, стійку мотивацію учнів до пізнання наук у комфортному освітньому середовищі змогла поєднати у школі Олена Миколаївна.
Бажаю Олені Миколаївні сил, натхнення, невичерпного оптимізму, успішного здійснення усіх планів, задумів у професії та в житті!
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.