18 жовтня – Україна увійшла до Ради Європи

Дата: 18.10.2023 08:24

У цей день в 1995-му році наша суверенна держава Україна офіційно увійшла до Ради Європи.
Рада Європи - міжнародна організація, яка сприяє співробітництву між усіма країнами Європи в області стандартів права, прав людини, демократичного розвитку, законності та культурної взаємодії.
Рада Європи є найстарішою в Європі міжнародною організацією. До його складу входять 47 держав. На відміну від Євросоюзу, Рада Європи не може видавати обов’язкові закони, однак ці дві міжнародні організації мають деякі загальні символічні атрибути, наприклад, гімн і прапор.
Найбільш відомими органом Ради Європи є Європейський суд з прав людини, який діє відповідно до Європейської конвенціі про захист прав людини та основних свобод.
Одним з найбільш значних досягнень Ради Європи вважається розробка і прийняття Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.