16 жовтня - Всесвітній день анестезіолога

Дата: 16.10.2023 08:45

Для переважної більшості людей чутливість до болю є істотним чинником, коли мова заходить про необхідну, іноді термінову медичну допомогу, особливо при оперативному втручанні.
Прогрес не стояв на місці і пізнання людини в цій галузі призвели до того, що анестезіологія була виділена в окрему гілку медицини. Людство суттєво просунулося в пізнаннях медицини і кожна її гілка заслужила окремої уваги та шанування, адже в цілому все це покликане сприяти найдорожчому, що у нас є - збереженню нашого життя.
Так, щороку 16-го жовтня, відзначається Всесвітній день анестезіолога. Саме в цей день, в далекому 1846-му році, американський хірург і стоматолог Вільям Томас Грін Мортон вперше публічно продемонстрував успішне застосування анестезії для створення загального наркозу.
У День анестезіолога прийміть побажання успішної медичної практики, відсутності летальних результатів, дружнього і злагодженого трудового колективу, а також ,здоров’я, сімейного щастя і радості!
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.