11.10.2023 року відбулося одинадцяте засідання виконавчого комітету Плисківської сільської ради

Дата: 11.10.2023 16:30

На засідання прибуло 9 членів виконавчого комітету.
Згідно порядку денного присутні розглянули такі питання:
1. Про використання земель запасу, резервного і водного фондів, та інших земель комунальної власності та дотримання зобов’язань щодо орендної плати за дані земельні ділянки орендарями.
2. Про виконання та наповнення бюджету сільської ради за 9 місяців 2023 року.
3.Про організацію проведення щорічної інвентаризації грошових коштів, матеріальних цінностей та розрахунків.
4. Про затвердження плану направлення слухачів з функціонального навчання
у сфері цивільного захисту до навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області на 2024 р.
5. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
6. Про продовження цілодобового перебування в Прилуцькому обласному
будинку дитини «Надія» дитини, позбавленої батьківського піклування.
7. Про визначення компенсації власникам житлових будівель витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, за вересень 2023 року .
8.Про внесення змін до складу громадської комісії з житлових питань.
9. Про створення комісії із визначення шкоди та збитків, завданих особистим селянським господарствам та/або фермерським господарствам, що зареєстровані як фізичні особи-підприємці, внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
10. Про затвердження актів обстеження на видалення дерев на території сіл Велика Загорівка та Плиски Плисківської сільської . та інші.
По результатах розгляду прийняті відповідні рішення, з якими можна ознайомитися після оприлюднення на сайті Плисківської сільської ради.
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.