День працівників стандартизації та метрології – професійне свято, яке відзначається в Україні щорічно 10 жовтня

Дата: 10.10.2023 08:19

Шановні працівники стандартизації та метрології! Вітаю Вас з професійним святом!
Стандартизація і метрологія - невід'ємна ланка економіки, потужний двигун розвитку виробництва. Сфера Вашої діяльності відіграє значну роль у впровадженні сучасних технологій, розробці нових видів продукції.
Від Вашого професіоналізму, напрацювань залежить підвищення конкурентоспроможності наших товарів. Ви стоїте на сторожі інтересів споживачів.
Прийміть щиру подяку за Вашу копітку працю. Нехай результати Вашої роботи та її оцінка завжди відповідають найвищим стандартам! Здоров'я і процвітання, щастя і гармонії Вам і Вашим близьким!
З повагою та шаною, сільський голова Марина ВІРКО.