В Україні щорічно у другу неділю жовтня відзначається День художника

Дата: 08.10.2023 08:34

День художника – це свято не тільки професіоналів, але і любителів живопису. Творчість зберігає в людині можливість радіти світу і любити його. Тому сьогоднішнє свято – для всіх любителів прекрасного.
Це свято – ще один привід згадати художників-творців історії. Їх очима ми бачимо світ Стародавньої Греції, представляємо життя Середньовічної Європи, усвідомлюємо, наскільки прекрасний наш світ.
Знайомство з образотворчим мистецтвом дозволяє не тільки розширити свої знання і кругозір, але й долучитися до цього чудового світу. Всі ми колись пробували свої сили, взявши вперше в руки олівець і кисті …
Художник – дивовижна людина. Мало того, що він бачить світ особливими очима, так ще і готовий залишити йому багату спадщину!
Щиро вітаю всіх причетних.
Дорогі художники, творці і майстри!
Яскрава, самобутня і багатопланова палітра ваших творів залучає
мільйони людей до світу прекрасного. Бажаємо Вам натхнення, любові, щастя і гармонії у житті та творчості!
З повагою та шаною,  сільський голова Марина ВІРКО.